Archiv aukcí

Hes Milan (1945 - 2002)
Na houbách

olej na sololitové desce, sign.PD, 30x27(37x34), na rámu oděrky, vzadu štítek

Vyvolávací cena
800 Kč
800 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 22:30:00

Položka číslo: 45

Istler Josef (1919-2000)
Akt

lept, sign.PD, č.156/200, 17,5x12(51x45), pasparta, rám

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 22:25:00

Položka číslo: 44

Matějíček Bohumil (1925-1998)
Horácký motiv

olej na plátně, sign.PD, 1955, reprezentativní plátno galerijní ůrovně, 60x80(79x100), zdobný štukový rám, vzadu razítko ČFVU, malba srovnatelná se Slavíčkovými plenérovými plátny, zcela zachovalé

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 600 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 30. 11. 2016 22:20:00

Položka číslo: 43

Bouda Cyril (1901 - 1984)
Zuzanka

mědirytina s barevnou akvatintou, 26,5x43,5(41x56), signováno PD tužkou a v desce monogramem CB,1941, soupis Jan Loriš, pasparta, zlacený rám, vzácně se vyskytující autorův grafický list

Vyvolávací cena
2 500 Kč
6 100 Kč

Příhozy 29

Konec aukce 30. 11. 2016 22:15:00

Položka číslo: 41

Němejc Augustin (1861- 1938)
Cestou na trh

olej na plátně, sign.PD: Aug.Němejc, 62x42(74x54), rám pravděpodobně původní, zaskleno, na rámu drobné oděrky

Vyvolávací cena
17 000 Kč
17 000 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 22:10:00

Položka číslo: 40

Ströminger Vilém (1845-1901)
Kokořín

olej na plátně, sign.vlevo dole: V.Ströminger, 24x32(26x35), rám, 2 menší opravy plátna, historické zobrazení Kokořína kol.r.1890 před regotizací

Vyvolávací cena
4 500 Kč
4 600 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 21:50:00

Položka číslo: 36

Rolla Giuseppe Adolfo (1899 - 1967)
Listopad

olej na dřevě, sign.PD:A.Rolla, 22x16(41x34), dvojitý rám, vzadu štítek Galerie Bolzani Miláno, pozdně secesní malba italského autora

Vyvolávací cena
500 Kč
600 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 21:45:00

Položka číslo: 35

neurčený autor
Romantická krajina s brodem a figurální stafáží

olej na plátně, 28x35(35,5x41), signováno vpravo dole: Spierwald? datováno 1867, rám nepůvodní, romantická drobnomalba ze 2.poloviny 19.stol. protkaná divokými kořenovými vývraty a lesními polomy, pojem Spierwald může být i označení místa(polámaný les)

Vyvolávací cena
2 500 Kč
3 100 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 30. 11. 2016 21:40:00

Položka číslo: 34

Körber Adolf (1887 – 1967)
Lesní potok

olej na plátně, sign.PD, 43x34(48x37), kolem roku 1910-15, zlacený rám, svěží secesně pojatá malba v pastelových tónech

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 600 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 21:30:00

Položka číslo: 32

Krs Bohumil (1890-1962)
Akt

kresba pastelem, sign.PD: 20.IV.1933 Krs, 32x47(45x60), pasparta, nový rám, vzadu razítko ČFVU Plzeň

Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 21:25:00

Položka číslo: 31

neurčený autor
konvolut kreseb

konvolut 45 kreseb tužkou, různé formáty na tvrdých kartonech, nesignovány, posouzeno Západočeskou galerií v Plzni r. 2000 jako kresby Adolfa Liebschera, různá témata: galantní scény, rytířské souboje, andílci, selský lid atd., volně v deskách

Vyvolávací cena
500 Kč
700 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 21:05:00

Položka číslo: 28

Pirner Maxmilián (1854 -1924)
Studie dívčích vlasů

kresba pastelem, sign.PD monogramem MP, 13x15,5,(35x29), pozůstalostní razítko, pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 500 Kč
2 100 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 30. 11. 2016 20:40:00

Položka číslo: 23

zobrazit další