Kostelík
Michl-kostelík III
Michl-kostelík II
Michl-kostelík IV

olej na plátně, sign.PD, 1945, 40x64(54x79), zlacený hluboký rám

Položka číslo: 223

Michl František (1901 -1977)
Kostelík

Vyvolávací cena
2 300 Kč
2 400 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:10:00

ra...cz 13. 4. 2018 14:27:46 2 400 Kč
pa...cz 9. 4. 2018 23:12:05 2 300 Kč