Vesnická mešita v Buchaře
DSCN3189
DSCN3191

olej na kartónu, signováno PD, 25x35(37,5x47,5), sklo, rám , zachovalé

Položka číslo: 235

Souček Karel (1885-?)
Vesnická mešita v Buchaře

Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 300 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:12:00

in...cz 10. 5. 2018 21:08:39 1 300 Kč
mi...cz 27. 4. 2018 16:39:09 1 200 Kč