Krajina u Třeboně
DSCN3088
DSCN3090
DSCN3094

olej na kartónu, sign.PD, 33,5x48(51,5x66), rám místy poškozen

Položka číslo: 224

Ehrlich Ladislav (1886-1965)
Krajina u Třeboně

Vyvolávací cena
2 200 Kč
2 200 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:15:00

mi...cz 27. 4. 2018 16:32:06 2 200 Kč