Probíhající aukce

Lhoták Kamil (1912-1990)
Stan a balón

litografie, signováno PD: Kamil Lhoták 75, 16x29cm(38x48cm), autorský tisk, pasparta, textilní rámování, vzadu kroužek na zavěšení

Vyvolávací cena
5 000 Kč
Aktuální cena
5 000 Kč Draží se

Zbývá

Detail aukce

Položka číslo: 350

Bekel (Beckel)Josef (1806-1865)
Portrét mladé dámy

akvarelová malba, signováno a datováno tužkou vpravo: Jos. Bekel 1847, 33x25cm(41x33cm s rámem), původní rámování, v zadní části chybí vyklápěcí opěrka na postavení, portrét pochází ze zámku Hlavňovice u Sušice, malba ve spodní části poškozena, rám místy poškozen, certifikát pravosti přiložen

Vyvolávací cena
6 000 Kč
Aktuální cena
6 000 Kč

Příhozy 0

Účastníci 0

Zbývá

Detail aukce

Položka číslo: 351

Kubíček Jan (1927-2013)
Abstrakce

linoryt kolorovaný akvarelem, sign.PD: Jan Kubíček, 10x12cm(12X17cm rozměr listu), PF 1962, volný list

Vyvolávací cena
800 Kč
Aktuální cena
800 Kč

Příhozy 0

Účastníci 0

Zbývá

Detail aukce

Položka číslo: 352

Spitzweg Carl(1808-1885)
Výhled do kraje(Alpská scéna)

olejomalba na kartónové desce, signováno LD piktogramem, 24x40cm(34x50cm), vzadu sběratelská pečeť a přípis, černý rám se zlatým gravírováním s pozůstatky dobového tisku, konzultováno s PhDr. Michalem Šimkem - Dorotheum, pravděpodobně okruh autora, 90.léta 19.stol.

Vyvolávací cena
25 000 Kč
Aktuální cena
25 000 Kč

Příhozy 0

Účastníci 0

Zbývá

Detail aukce

Položka číslo: 356