Bachčisarajská fontána
Vrbová III
Vrbová IV
Vrbová VI
Vrbová V

olej na kartónu, signováno PD: MVrbová, 42x32(66x56), pasparta, sklo, rám, na zadní straně razítko ČSFV, zobrazení scény známého baletu

Položka číslo: 233

Vrbová-Štefková Miroslava (1909-1991)
Bachčisarajská fontána

Vyvolávací cena
4 900 Kč
4 900 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:00:00

in...cz 10. 5. 2018 12:23:04 4 900 Kč