Zimní krajina s červánky
Neuman III
Neuman IV
Neuman záda

olej na plátně, sign.PD, 46x56(70x59), rám mírně poškozen

Položka číslo: 209

Neuman Emanuel (1873-1932)
Zimní krajina s červánky

Vyvolávací cena
800 Kč
800 Kč

Konec aukce 22. 2. 2018 20:30:00

mi...cz 22. 2. 2018 19:33:17 800 Kč