Ležící akt
DSCN3146
Načeradský-ležící žena
DSCN3148

akvarel, tuš, papír, 1991, 19,5 x 29,5(30x40) cm, sign. PD Načeradský 91, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

Položka číslo: 229

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Ležící akt

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:40:00

rj...cz 9. 5. 2018 21:42:04 900 Kč