Archiv aukcí

Lhoták Kamil (1912-1990)
Stroj u hangáru

litoofset, 16x 25,5cm,(33x 43cm s rámem), pasparta, rám, vydal státní podnik Polygrafie Praha jako prémii k 100.výročí litografie v roce 1971, vydáno v omezeném nákladu a v jiném grafickém formátu než původní litografie se souhlasem autora

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč

Konec aukce 28. 4. 2022 20:05:00

Položka číslo: 364

Bauch Jan (1898-1995)
Homér

cín, výška 12cm i se soklem, původní odlitek, potvrzení pravosti přiloženo

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 300 Kč

Konec aukce 28. 4. 2022 20:00:00

Položka číslo: 363

Souček Karel (1915-1982)
Ležící akt (VĚTŠÍ FORMÁT)

kombinovaná technika, 40x57cm(68x82cm s rámem), signováno vpravo dole: Souček 70, 1970, pasparta, sklo, rám, typická autorova škrábaná kresba kolorovaná akvarelem s kvašem, rám poškozen, doporučujeme přerámování

Vyvolávací cena
1 500 Kč
2 300 Kč

Příhozy 9

Konec aukce 17. 2. 2022 20:15:00

Položka číslo: 360

Spitzweg Carl(1808-1885)
Výhled do kraje(Alpská scéna)

olejomalba na kartónové desce, signováno LD piktogramem, 24x40cm(34x50cm), vzadu sběratelská pečeť a přípis, černý rám se zlatým gravírováním s pozůstatky dobového tisku, konzultováno s PhDr. Michalem Šimkem - Dorotheum, pravděpodobně okruh autora, 90.léta 19.stol.

Vyvolávací cena
25 000 Kč
25 000 Kč

Konec aukce 2. 12. 2021 20:35:00

Položka číslo: 356

Icart Luis (1880-1950)
Dívka s kloboukem

lept s akvatintou, sign,PD tužkou, 33x43,5cm(50x58cm), pasparta, skvělý zlacený rám s řezbou

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 300 Kč

Příhozy 4

Konec aukce 2. 12. 2021 20:32:00

Položka číslo: 355

Tavík František Šimon (1877- 1942)
Akt

mezzotinta, 13,5x14cm(19x24cm s rámem), signováno PD tužkou, autorské razítko, rám

Vyvolávací cena
1 000 Kč
2 300 Kč

Příhozy 14

Konec aukce 2. 12. 2021 20:28:00

Položka číslo: 353

Lhoták Kamil (1912-1990)
Stan a balón

litografie, signováno PD: Kamil Lhoták 75, 16x29cm(38x48cm), autorský tisk, pasparta, textilní rámování, vzadu kroužek na zavěšení

Vyvolávací cena
5 000 Kč
13 501 Kč

Příhozy 19

Účastníci 5

Konec aukce 2. 12. 2021 20:11:00

Položka číslo: 350

Grus Jaroslav(1891-1983)
Motiv od Berounky VELKÝ FORMÁT

olej na kartonu, signováno PD: J.Grus, 70x100cm(85,5x115cm), datováno 1963, původní rám, vzadu štítky, razíko ČFVU a autorský přípis s popisem, rám mírně zašpiněný

Vyvolávací cena
12 000 Kč
14 000 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 23. 9. 2021 20:40:00

Položka číslo: 347

Zrzavý Jan (1890-1977)
Anděl

lept, 23x14,5cm(38x32cm s rámem), signováno PD tužkou a v tisku JZ, č.92/100, pasparta, rám, prémie Lyry Pragensis na r.1973, potvrzení pravosti přiloženo

Vyvolávací cena
8 000 Kč
13 500 Kč

Příhozy 12

Konec aukce 23. 9. 2021 20:25:00

Položka číslo: 342

Janeček Ota (1919 - 1996)
Černoška

linoryt, 23x14,5cm(49,5x39cm s rámem), signováno dole tužkou, pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 800 Kč

Položka číslo: 344

Sklenář Zdeněk (1910-1986)
Zahrada s měsícem

litografie, 23,4x18,4cm(32x23cm s rámem), signováno tužkou Sklenář 73, č.128/200, 1973, rám, prémie Lyry Pragensis na r.1973

Vyvolávací cena
1 800 Kč
3 200 Kč

Příhozy 15

Účastníci 5

Konec aukce 23. 9. 2021 20:14:00

Položka číslo: 341

Bárta Josef (1864-1919)
Před chalupou

olej na malířské lepence, signováno vpravo dole, 34x50cm(50x65cm), řezbovaný rám, vzadu razítko znalce umění PhDr.Aloise Šulce, kvalitní malba předního mařákovce v ullmannovském vyznění, velmi zachovalé, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena
12 000 Kč
18 000 Kč

Příhozy 11

Konec aukce 23. 9. 2021 20:02:00

Položka číslo: 339

zobrazit další