Archiv aukcí

Grus Jaroslav(1891-1983)
Motiv od Berounky VELKÝ FORMÁT

olej na kartonu, signováno PD: J.Grus, 70x100cm(85,5x115cm), datováno 1963, původní rám, vzadu štítky, razíko ČFVU a autorský přípis s popisem, rám mírně zašpiněný

Vyvolávací cena
12 000 Kč
14 000 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 23. 9. 2021 20:40:00

Položka číslo: 347

Zrzavý Jan (1890-1977)
Anděl

lept, 23x14,5cm(38x32cm s rámem), signováno PD tužkou a v tisku JZ, č.92/100, pasparta, rám, prémie Lyry Pragensis na r.1973, potvrzení pravosti přiloženo

Vyvolávací cena
8 000 Kč
13 500 Kč

Příhozy 12

Konec aukce 23. 9. 2021 20:25:00

Položka číslo: 342

Janeček Ota (1919 - 1996)
Černoška

linoryt, 23x14,5cm(49,5x39cm s rámem), signováno dole tužkou, pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 800 Kč

Položka číslo: 344

Sklenář Zdeněk (1910-1986)
Zahrada s měsícem

litografie, 23,4x18,4cm(32x23cm s rámem), signováno tužkou Sklenář 73, č.128/200, 1973, rám, prémie Lyry Pragensis na r.1973

Vyvolávací cena
1 800 Kč
3 200 Kč

Příhozy 15

Účastníci 5

Konec aukce 23. 9. 2021 20:14:00

Položka číslo: 341

Bárta Josef (1864-1919)
Před chalupou

olej na malířské lepence, signováno vpravo dole, 34x50cm(50x65cm), řezbovaný rám, vzadu razítko znalce umění PhDr.Aloise Šulce, kvalitní malba předního mařákovce v ullmannovském vyznění, velmi zachovalé, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena
12 000 Kč
18 000 Kč

Příhozy 11

Konec aukce 23. 9. 2021 20:02:00

Položka číslo: 339

Satra Augustin (1877 - 1909)
U strže

olej na kartónu, sign.PD:Aug Satra 1903, 44,5x28(43x60), černý lakovaný rám(místy oděrky), vzácně se vyskytující dílo mařákova žáka, mistrně zachycující krajinný prvek se strží a postavami na okraji lesa, certifikát pravosti přiložen

Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 000 Kč

Konec aukce 11. 12. 2020 20:00:00

Položka číslo: 338

Lamr Aleš (1943)
Prst

akvarel na ručním papíře, sign.dole, 1992, 30x20(48x36), pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 900 Kč
1 900 Kč

Konec aukce 31. 10. 2020 14:20:00

Položka číslo: 337

Bím Tomáš (1946)
Motel

litografie, sign.tužkou dole uprostřed, 48,5x38,5, 2015, č.57/85, volný list

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 23. 9. 2020 20:05:00

Položka číslo: 330

Kubín Otakar (1883-1969)
Větrný mlýn v Korenci

litografie, č.480/500, sign.PD tužkou, 1949, 30x40(52,5x64), pasparta, rám

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 17. 3. 2020 20:15:00

Položka číslo: 322

Radová Šárka (*1949)
Skupina

porcelán, biskvit, výška 17cm, značeno vespod : Š.Radová

Vyvolávací cena
1 700 Kč
2 100 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 25. 2. 2020 20:15:00

Položka číslo: 318

Muzika František (1900-1974)
Psík

lept, 10x6(26x18), signováno tužkou, 1929, pasparta, rám, ilustrace k Básním Charlese Baudelaira

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 25. 2. 2020 20:10:00

Položka číslo: 317

Zoubek Olbram (1926-2017)
Ruka s ratolestí

reliéfní tisk se zlacením na ručním papíře, signováno tužkou PD, autorský tisk, 15x15(45x38), rám

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 800 Kč

Příhozy 9

Konec aukce 25. 2. 2020 20:00:00

Položka číslo: 315

zobrazit další