Archiv aukcí

Satra Augustin (1877 - 1909)
U strže

olej na kartónu, sign.PD:Aug Satra 1903, 44,5x28(43x60), černý lakovaný rám(místy oděrky), vzácně se vyskytující dílo mařákova žáka, mistrně zachycující krajinný prvek se strží a postavami na okraji lesa, certifikát pravosti přiložen

Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 000 Kč

Konec aukce 11.12.2020 20:00:00

Položka číslo: 338

Lamr, Aleš (1943)
Prst

akvarel na ručním papíře, sign.dole, 1992, 30x20(48x36), pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 900 Kč
1 900 Kč

Konec aukce 31.10.2020 14:20:00

Položka číslo: 337

Bím, Tomáš (1946)
Motel

litografie, sign.tužkou dole uprostřed, 48,5x38,5, 2015, č.57/85, volný list

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 23.9.2020 20:05:00

Položka číslo: 330

Radová, Šárka (*1949)
Skupina

porcelán, biskvit, výška 17cm, značeno vespod : Š.Radová

Vyvolávací cena
1 700 Kč
2 100 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 25.2.2020 20:15:00

Položka číslo: 318

Muzika, František (1900-1974)
Psík

lept, 10x6(26x18), signováno tužkou, 1929, pasparta, rám, ilustrace k Básním Charlese Baudelaira

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 25.2.2020 20:10:00

Položka číslo: 317

Zoubek, Olbram (1926-2017)
Ruka s ratolestí

reliéfní tisk se zlacením na ručním papíře, signováno tužkou PD, autorský tisk, 15x15(45x38), rám

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 800 Kč

Příhozy 9

Konec aukce 25.2.2020 20:00:00

Položka číslo: 315

Bárta, Josef (1864-1919)
Krajina

olej na kartónu, signováno písmenem B v levém dolním rohu, 38x48(51x61), pod sklem, rám, na zadní straně štítek, malba poškozena, certifikát pravosti přiložen, malba pod vlivem prof.Mařáka z období tvorby před rokem 1900, vzácně se vyskytující dílo autora patřícího do okruhu Mařákovců

Vyvolávací cena
8 000 Kč
8 000 Kč

Konec aukce 24.10.2019 21:10:00

Položka číslo: 308

Schadt, Karel (1888-1955)
Zima

olej na kartónu, signováno LD, 47x64(61x78), rám, vzadu potvrzení pravosti, malba místy poškozena

Vyvolávací cena
1 500 Kč
4 600 Kč

Příhozy 28

Účastníci 7

Konec aukce 24.10.2019 21:09:00

Položka číslo: 307

Kozák, Václav (1889-1969)
Praha

olej na kartónu, signováno PD, 49x69(68x88), pod sklem, řezbovaný rám, zachovalé

Vyvolávací cena
4 000 Kč
8 500 Kč

Příhozy 19

Konec aukce 24.10.2019 21:00:00

Položka číslo: 306

Graff, Carl Anton (1774-1832)
Klášter

olej na plátně, signováno vzadu C.Graff pinx.1821, 30x45(41x57), dýhovaný rám, vzadu štítek s popisem v němčině, zobrazen patrně klášter v Sasku, zajímavá klasicistní veduta

Vyvolávací cena
1 500 Kč
7 100 Kč

Příhozy 41

Konec aukce 24.10.2019 20:55:00

Položka číslo: 299

zobrazit další