Cap Ferrat na francouzské riviéře
Hlávka IV
Hlávka V
DSCN3107

olej na plátně, sign.PD:L.Hlávka 1936, 37x54(53x69), rám, restaurováno, malba v modernistickém pojetí 30.let minulého století

Položka číslo: 226

Hlávka Ladislav (1899- )

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:25:00

mi...cz 27. 4. 2018 16:34:08 2 500 Kč