Zákoutí v Buchaře
DSCN3193
DSCN3194

olej na kartónu, sign. LD, 25x35(37,5x47,5), sklo, rám, zachovalé

Položka číslo: 234

Souček Karel (1885-?)
Zákoutí v Buchaře

Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 200 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:05:00

mi...cz 27. 4. 2018 16:38:59 1 200 Kč