Archiv aukcí

Anderle Jiří (*1936)
Dialogy s mistry

suchá jehla, mezzotinta, 30x27, sign.PD tužkou, z cyklu Dialogy s mistry(Pollaiolo Ritrato di dama), 1980-3, věnování, pasparta, textilní oblepka

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 31. 3. 2017 20:25:00

Položka číslo: 99

Nowopacký Jan (1821 - 1908)
Krajina s osamělým jezdcem

akvarel, 16x24(36,5x45), sign.dole uprostřed J.Nowopacký, nedatováno, pasparta, rám, na paspartě vodní skvrny

Vyvolávací cena
900 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 31. 3. 2017 20:00:00

Položka číslo: 94

Havelka Roman (1877-1950)
Podzim na Dyji

olej na kartónu, signováno vlevo dole hůře čitelně, dat.1913, 49x65(55x70), výrazově až expresívní práce v pozdně secesním koloritu a adjustaci, usilující uvolněným rukopisem o jedinečné vystižení atmosféry babího léta na Dyji, potvrzení(certifikát) pravosti přiloženo, rám restaurován

Vyvolávací cena
11 000 Kč
22 050 Kč

Příhozy 22

Konec aukce 31. 1. 2017 21:20:00

Položka číslo: 93

Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Cestou z pole

pastel na papíře, sign.vlevo dole: Šafařík, Šafara, 45x67(56x67), skvělý stříbřený rám, vzadu evidenční číslo, pravděpodobně dílo z doby kol.r.1942, kdy měl autor soubornou výstavu v Plzni(spolu s B.Krsem)

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 400 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 31. 1. 2017 21:05:00

Položka číslo: 92

Kubička Jaroslav (1927)
Zátiší s ovocem

monotyp, 31x38, sign.PD tužkou, 60.léta 20.stol., volný list

Vyvolávací cena
100 Kč
200 Kč

Konec aukce 31. 1. 2017 20:55:00

Položka číslo: 90

Héroux Louis Carl Bruno (1868-1944)
Dívka s žábou

litografie, 19,5x13, sign.v kameni a PD tužkou, vzadu razítko Galerie umění Karlovy Vary, volný list

Vyvolávací cena
500 Kč
600 Kč

Konec aukce 31. 1. 2017 20:45:00

Položka číslo: 88

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Muž a žena

kresba tuší, sign.dole uprostřed tužkou, 59x42, volný list, oboustranná kresba

Vyvolávací cena
600 Kč
800 Kč

Konec aukce 31. 1. 2017 20:30:00

Položka číslo: 85

Benda Břetislav (1897-1983)
Akt ve větru

terakota, výška 27cm, signováno na plintě, nepoškozeno

Vyvolávací cena
1 000 Kč
3 300 Kč

Příhozy 13

Konec aukce 31. 1. 2017 20:10:00

Položka číslo: 81

Boettinger Hugo (1880- 1934)
Spící dívka

kresba tužkou, signováno, 1911, 11x13(25,5x30,5), pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 000 Kč
3 100 Kč

Příhozy 22

Konec aukce 30. 11. 2016 22:40:00

Položka číslo: 47

Šerých Jaroslav (1928-2014)
Postavy

litografie, sign.PD tužkou, 48x35,5(69x54), 1983, č.63/80, pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 900 Kč
2 100 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 22:35:00

Položka číslo: 46

zobrazit další