Norské fjordy
KaufmannIV
Kaufmann III
DSCN3658

olej na plátně, sign. LD pseudonymem O.Nordwik, kol.r.1890, 77x56(94x72), rám, plátno lokálně restaurováno, na rámu mírné poškození, certifikát pravosti přiložen

Položka číslo: 258

Karl Kaufmann (1843-1905)
Norské fjordy

Vyvolávací cena
9 000 Kč
11 000 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 25. 10. 2018 20:00:00

ja...cz 25. 10. 2018 17:35:08 11 000 Kč
mi...cz 21. 10. 2018 15:52:24 10 500 Kč
ja...cz 21. 10. 2018 15:52:03 10 000 Kč auto
mi...cz 21. 10. 2018 15:52:03 9 500 Kč
ja...cz 21. 10. 2018 11:45:52 9 000 Kč auto