Jezdci nebes
DSCN3267
DSCN3268

olej na plátně, sign.PD, 100x70, 2011, bez rámu

Položka číslo: 243

Hochman Bohumír Bob (1958)
Jezdci nebes

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:50:00

rj...cz 9. 5. 2018 21:56:19 3 000 Kč