Dívka s košíčkem květin
Dívka s košíkem III (2)
Dívka s košíkem IV (2)
Dívka s košíkem V

olej na plátně, nesignováno, kol.r.1830, 42x34,5, typická žánrová malba období biedermeieru, bez rámu, certifikát pravosti přiložen

Položka číslo: 280

neznámý autor
Dívka s košíčkem květin

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 600 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 20:20:00

fr...cz 25. 10. 2018 20:03:24 1 600 Kč
be...cz 23. 10. 2018 10:12:29 1 500 Kč