Rozvážení uhlí
Světlík IV
Světlík III
DSCN3217

olej na kartónu, sign.PD, 34x49(50x66), sklo, rám, vzadu razítko ČFVU

Položka číslo: 236

Světlík Eduard (1903-1970)
Rozvážení uhlí

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:15:00

rj...cz 9. 5. 2018 21:46:24 1 500 Kč