Karlův most
DSCN3262
DSCN3263

olej na plátně, signováno LD, 2002, 74x33,5(77x36,5), rám

Položka číslo: 241

Mocek Jiří (1945)
Karlův most

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:40:00

rj...cz 9. 5. 2018 21:53:00 4 000 Kč auto