Ležící akt
DSCN3240
DSCN3242

olej na kartónu, sign.LD, 26x45(32x51), sklo, rám

Položka číslo: 239

Mehl Jan (1912-1990)
Ležící akt

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:30:00

mi...cz 27. 4. 2018 16:42:04 3 000 Kč