Pasačka
Fiala pasačka III
Fiala pasačka V

olej na plátně, sign.LD, 51x67(65x81), kol.r.1925, vzadu přípis: vystaveno na výstavě soudobé kultury v Brně 1928, na původním rámu štítek

Položka číslo: 273

Fiala, Josef (1882-1963)
Pasačka

Vyvolávací cena
9 800 Kč
10 805 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 21:15:00

be...cz 25. 10. 2018 20:54:53 10 805 Kč
rj...cz 25. 10. 2018 17:36:19 10 305 Kč
be...cz 16. 10. 2018 10:45:32 9 800 Kč