Dívka čtoucí dopis
Wiesner V
Wiesner II

olej na plátně, sign.vlevo nahoře: R:Wiesner, 1959, 91x112(100x121), zlacený rám, vzadu štítek a razítko ČFVU, exkluzivní autorova malba z počátku jeho nejvýznamnějšího období, reprezentativní plátno

Položka číslo: 261

Wiesner Richard (1900-1972)
Dívka čtoucí dopis

Vyvolávací cena
12 000 Kč
15 500 Kč

Příhozy 8

Konec aukce 25. 10. 2018 20:19:00

pa...cz 25. 10. 2018 20:16:39 15 500 Kč
ja...cz 25. 10. 2018 20:15:54 15 000 Kč
pa...cz 25. 10. 2018 20:14:44 14 500 Kč
ja...cz 25. 10. 2018 20:13:09 14 000 Kč
pa...cz 25. 10. 2018 20:10:26 13 500 Kč
ja...cz 25. 10. 2018 20:09:32 13 000 Kč
pa...cz 25. 10. 2018 20:08:09 12 500 Kč
ja...cz 25. 10. 2018 7:46:47 12 000 Kč