Archiv aukcí

Hlávka Ladislav (1899- )
Cap Ferrat na francouzské riviéře

olej na plátně, sign.PD:L.Hlávka 1936, 37x54(53x69), rám, restaurováno, malba v modernistickém pojetí 30.let minulého století

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:25:00

Položka číslo: 226

Michl František (1901 -1977)
Kostelík

olej na plátně, sign.PD, 1945, 40x64(54x79), zlacený hluboký rám

Vyvolávací cena
2 300 Kč
2 400 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:10:00

Položka číslo: 223

Kurovský Miloš (1924)
Dáma a had

kresba pastelem na veluru, 61x28,5(65x32), sign.PD Kurovský, rám, 70.léta 20.stol.

Vyvolávací cena
2 800 Kč
2 800 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:05:00

Položka číslo: 221

Michl František (1901 -1977)
Borový háj

olej na plátně, sign.PD, 1945, 50x50(61x61), rám poškozen

Vyvolávací cena
2 200 Kč
2 300 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:00:00

Položka číslo: 220

Mareček Bohumil (1884-1962)
Cesta k městu

olej na kartonu, sign.PD: B.Mareček 1905, 36x48(39x51), původní stříbřený rám, netypické autorovo téma ve svěžím secesním koloritu, ranná tvorba

Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 800 Kč

Konec aukce 22. 2. 2018 21:00:00

Položka číslo: 216

Rolín Viktor (1887-1942)
Zátiší s kyticí

olej na překližce, sign.PD, 66x52(80x65), 1940, rám, vzadu záruční list, zachovalé

Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 500 Kč

Konec aukce 22. 2. 2018 20:27:00

Položka číslo: 208

Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Blovice

pastel na papíře, sign.PD tužkou, 1941, 27x25,5(53x47), pasparta, rám

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 11. 12. 2017 20:45:00

Položka číslo: 189

Mukařovský Josef (1851-1921)
Dala mu košem...

kresba tuší, kvaš, signováno PD: J.Mukařovský, 51x39(73x59), lunetová pasparta, beze skla, rám poškozen, doporučeno přerámování

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč

Konec aukce 11. 12. 2017 20:15:00

Položka číslo: 183

Sattler Hubert (1817-1904)
Alpské jezero s vyhlídkou

olej na dřevěné desce, signováno PD pseudonymem: G. Stähly-Rychen, 18x13(31x35,5),konec 19.stol., rám

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 21:20:00

Položka číslo: 166

zobrazit další