Archiv aukcí

Rolín Viktor (1887-1942)
Zátiší s kyticí

olej na překližce, sign.PD, 66x52(80x65), 1940, rám, vzadu záruční list, zachovalé

Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 500 Kč

Konec aukce 22. 2. 2018 20:27:00

Položka číslo: 208

Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Blovice

pastel na papíře, sign.PD tužkou, 1941, 27x25,5(53x47), pasparta, rám

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 11. 12. 2017 20:45:00

Položka číslo: 189

Mukařovský Josef (1851-1921)
Dala mu košem...

kresba tuší, kvaš, signováno PD: J.Mukařovský, 51x39(73x59), lunetová pasparta, beze skla, rám poškozen, doporučeno přerámování

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč

Konec aukce 11. 12. 2017 20:15:00

Položka číslo: 183

Sattler Hubert (1817-1904)
Alpské jezero s vyhlídkou

olej na dřevěné desce, signováno PD pseudonymem: G. Stähly-Rychen, 18x13(31x35,5),konec 19.stol., rám

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 21:20:00

Položka číslo: 166

Sattler Hubert (1817-1904)
Klášter na Dunaji

olej na dřevě, 18x13(31x35,5), signováno vlevo dole pseudonymem: G.Stähly-Rychen, konec 19.stol., rám, miniatura zobrazující vodopády s rakouským klášterem na Dunaji

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 500 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 21:15:00

Položka číslo: 165

Bílek František (1872–1941)
Do očí tvých...

reliéf, terakota, výroční prémie Mánesa na rok 1926, č.2841, 23,5x17, zachovalé

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 600 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 31. 10. 2017 21:05:00

Položka číslo: 163

Liesler Josef (1912-2005)
Hu, ta má ale lizák

litografie, 17x16, sign.PD tužkou, 1994, č.7/205, vzadu popsáno autorem, volný list

Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 20:35:00

Položka číslo: 157

Liesler Josef (1912-2005)
Dáma renesanční

litografie, 16x17, sign.PD tužkou, 1986, č.116/200, volný list

Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 20:30:00

Položka číslo: 156

Šebek Jan (1890-1966)
Na hejtu

olej na překližce, 48,5x59(79x66), sign.PD J.Šebek, řezbovaný rám, vzadu razítko s přípisem: Na hejtu 1938, Postřekov * pravděpodobně lokální označení pro koledu

Vyvolávací cena
6 500 Kč
10 507 Kč

Konec aukce 12. 9. 2017 21:40:00

Položka číslo: 149

zobrazit další