Motel

litografie, sign.tužkou dole uprostřed, 48,5x38,5, 2015, č.57/85, volný list

Položka číslo: 330

Bím Tomáš (1946)
Motel

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 23. 9. 2020 20:05:00

ne...om 23. 9. 2020 19:50:55 4 000 Kč