Větrný mlýn v Korenci
Kubín.Mlýn I
Kubín -Mlýn rám I

litografie, č.480/500, sign.PD tužkou, 1949, 30x40(52,5x64), pasparta, rám

Položka číslo: 322

Kubín Otakar (1883-1969)
Větrný mlýn v Korenci

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 17. 3. 2020 20:15:00

rj...cz 17. 3. 2020 17:38:35 4 000 Kč auto