Prst

akvarel na ručním papíře, sign.dole, 1992, 30x20(48x36), pasparta, rám

Položka číslo: 337

Lamr Aleš (1943)
Prst

Vyvolávací cena
1 900 Kč
1 900 Kč

Konec aukce 31. 10. 2020 14:20:00

ja...cz 31. 10. 2020 14:17:32 1 900 Kč