Ruka s ratolestí
Zoubek-ruka s ratolestí II
Zoubek-ruka s ratolestí III

reliéfní tisk se zlacením na ručním papíře, signováno tužkou PD, autorský tisk, 15x15(45x38), rám

Položka číslo: 315

Zoubek Olbram (1926-2017)
Ruka s ratolestí

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 800 Kč

Příhozy 9

Konec aukce 25. 2. 2020 20:00:00

vd...cz 25. 2. 2020 19:27:43 2 800 Kč
rj...cz 25. 2. 2020 19:27:31 2 700 Kč auto
vd...cz 25. 2. 2020 19:27:31 2 600 Kč
rj...cz 25. 2. 2020 13:11:04 2 500 Kč auto
ja...cz 25. 2. 2020 13:11:04 2 400 Kč
rj...cz 25. 2. 2020 13:10:07 2 300 Kč auto
ja...cz 25. 2. 2020 13:10:07 2 200 Kč
rj...cz 25. 2. 2020 11:32:20 2 100 Kč auto
ka...cz 18. 2. 2020 20:51:36 2 000 Kč