U strže
Satra detail
Satra podpis
Satra zadní strana

olej na kartónu, sign.PD:Aug Satra 1903, 44,5x28(43x60), černý lakovaný rám(místy oděrky), vzácně se vyskytující dílo mařákova žáka, mistrně zachycující krajinný prvek se strží a postavami na okraji lesa, certifikát pravosti přiložen

Položka číslo: 338

Satra Augustin (1877 - 1909)
U strže

Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 000 Kč

Konec aukce 11. 12. 2020 20:00:00

ja...cz 7. 12. 2020 10:48:15 6 000 Kč