Dřímající děvče
Kremlička V
Kremlička IV

litografie, sign. PD RKremlička, 17x13(34x28), pasparta, rám

Položka číslo: 310

Kremlička Rudolf (1886-1932)
Dřímající děvče

Vyvolávací cena
1 400 Kč
1 400 Kč

Konec aukce 24. 10. 2019 21:22:00

be...cz 24. 10. 2019 21:18:03 1 400 Kč