Krajina
Bárta II
Bárta III
Bárta IV
Bárta VI
Bárta V

olej na kartónu, signováno písmenem B v levém dolním rohu, 38x48(51x61), pod sklem, rám, na zadní straně štítek, malba poškozena, certifikát pravosti přiložen, malba pod vlivem prof.Mařáka z období tvorby před rokem 1900, vzácně se vyskytující dílo autora patřícího do okruhu Mařákovců

Položka číslo: 308

Bárta Josef (1864-1919)
Krajina

Vyvolávací cena
8 000 Kč
8 000 Kč

Konec aukce 24. 10. 2019 21:10:00

st...cz 7. 10. 2019 19:15:45 8 000 Kč