Bouda Pavel (1932-2012)
Nocturno
olej na desce, 21x25(40X36), 1974, sign.PD, autorský rám
- Vyvolávací cena
- 900 Kč
- 900 Kč
Konec aukce 30. 11. 2016 20:15:00
Položka číslo: 18