Hu, ta má ale lizák
Liesler-lizák

litografie, 17x16, sign.PD tužkou, 1994, č.7/205, vzadu popsáno autorem, volný list

Položka číslo: 157

Liesler Josef (1912-2005)
Hu, ta má ale lizák

Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 20:35:00

rj...cz 26. 10. 2017 22:09:57 700 Kč