Zátiší s pomeranči
Barnet J.V.II
Barnet J.V. III
Barnet záda

olej na kartónu, 34x50(41x57), sign.PD J.V Barnet, 60.léta 20.stol., rám

Položka číslo: 152

Barnet Josef Václav (1907-1990)
Zátiší s pomeranči

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 20:10:00

in...cz 31. 10. 2017 9:19:43 1 500 Kč