Pohled na hrad
DSCN2415
DSCN2427
DSCN2419

kvaš, akvarel, signováno vpravo dole, kolem r.1911, 25x17(42x32), pasparta, rám novější, výtečná ukázka autorovy studie stromů v pozdně secesním pojetí a koloritu

Položka číslo: 148

Bubeníček Ota (1871 – 1962)
Pohled na hrad

Vyvolávací cena
1 500 Kč
2 800 Kč

Příhozy 12

Účastníci 5

Konec aukce 12. 9. 2017 21:37:00

j....cz 12. 9. 2017 21:33:26 2 800 Kč auto
st...cz 12. 9. 2017 21:33:26 2 700 Kč
j....cz 12. 9. 2017 21:31:34 2 600 Kč auto
st...cz 12. 9. 2017 21:28:06 2 500 Kč
ja...cz 12. 9. 2017 21:26:27 2 400 Kč
st...cz 12. 9. 2017 21:22:05 2 300 Kč
ja...cz 12. 9. 2017 21:21:58 2 200 Kč auto
st...cz 12. 9. 2017 21:21:58 2 100 Kč
ja...cz 12. 9. 2017 8:07:08 2 000 Kč auto
dv...cz 11. 9. 2017 22:34:27 1 900 Kč
en...cz 11. 9. 2017 21:55:54 1 800 Kč
ja...cz 11. 9. 2017 21:54:36 1 500 Kč