Na hejtu
DSCN2462
DSCN2464
DSCN2463

olej na překližce, 48,5x59(79x66), sign.PD J.Šebek, řezbovaný rám, vzadu razítko s přípisem: Na hejtu 1938, Postřekov * pravděpodobně lokální označení pro koledu

Položka číslo: 149

Šebek Jan (1890-1966)
Na hejtu

Vyvolávací cena
6 500 Kč
10 507 Kč

Konec aukce 12. 9. 2017 21:40:00

ja...cz 12. 9. 2017 21:36:07 10 507 Kč