Klášter na Dunaji
Sattler-klášter III
Sattler-klášter záda

olej na dřevě, 18x13(31x35,5), signováno vlevo dole pseudonymem: G.Stähly-Rychen, konec 19.stol., rám, miniatura zobrazující vodopády s rakouským klášterem na Dunaji

Položka číslo: 165

Sattler Hubert (1817-1904)
Klášter na Dunaji

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 500 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 21:15:00

j....cz 31. 10. 2017 21:11:39 5 500 Kč