Zátiší s kyticí
Rolín VI
Rolín VII

olej na překližce, sign.PD, 66x52(80x65), 1940, rám, vzadu záruční list, zachovalé

Položka číslo: 208

Rolín Viktor (1887-1942)
Zátiší s kyticí

Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 500 Kč

Konec aukce 22. 2. 2018 20:27:00

mi...cz 22. 2. 2018 20:23:42 7 500 Kč
he...cz 3. 2. 2018 21:14:36 7 000 Kč