K Betlému jíti...
Němejc-Betlém II
Němejc- Betlém IV

akvarel, kvaš, sign.LD, 1929, 18x13,5(41x30), pasparta, rám

Položka číslo: 196

Němejc Augustin (1861- 1938)
K Betlému jíti...

Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 800 Kč

Konec aukce 11. 12. 2017 21:10:00

sk...cz 11. 12. 2017 20:52:10 1 800 Kč