Archiv aukcí

Janeček Ota (1919 - 1996)
Zamyšlená

suchá jehla s pastelem, sign.PD tužkou, č.34/40, 18,5x32(32,5x42), rám

Vyvolávací cena
2 200 Kč
2 200 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 20:10:00

Položka číslo: 260

Karl Kaufmann (1843-1905)
Norské fjordy

olej na plátně, sign. LD pseudonymem O.Nordwik, kol.r.1890, 77x56(94x72), rám, plátno lokálně restaurováno, na rámu mírné poškození, certifikát pravosti přiložen

Vyvolávací cena
9 000 Kč
11 000 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 25. 10. 2018 20:00:00

Položka číslo: 258

Hochman Bohumír Bob (1958)
Jezdci nebes

olej na plátně, sign.PD, 100x70, 2011, bez rámu

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:50:00

Položka číslo: 243

Čepelák Ladislav (1924-2000)
Motýli

akvatinta,signováno PD, 1986, 42x33, list č. 61/100, místy vodní skvrny, volný list

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:47:00

Položka číslo: 242

Mocek Jiří (1945)
Karlův most

olej na plátně, signováno LD, 2002, 74x33,5(77x36,5), rám

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:40:00

Položka číslo: 241

Mehl Jan (1912-1990)
Ležící akt

olej na kartónu, sign.LD, 26x45(32x51), sklo, rám

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:30:00

Položka číslo: 239

Světlík Eduard (1903-1970)
Rozvážení uhlí

olej na kartónu, sign.PD, 34x49(50x66), sklo, rám, vzadu razítko ČFVU

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:15:00

Položka číslo: 236

Souček Karel (1885-?)
Zákoutí v Buchaře

olej na kartónu, sign. LD, 25x35(37,5x47,5), sklo, rám, zachovalé

Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 200 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:05:00

Položka číslo: 234

Vrbová-Štefková Miroslava (1909-1991)
Bachčisarajská fontána

olej na kartónu, signováno PD: MVrbová, 42x32(66x56), pasparta, sklo, rám, na zadní straně razítko ČSFV, zobrazení scény známého baletu

Vyvolávací cena
4 900 Kč
4 900 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:00:00

Položka číslo: 233

Zoubek Olbram (1926-2017)
Skok (PF 2014)

reliéfní tisk, zlatý prášek, č.4/100, sign.PD, 21x15(37x29), dole slepotiskové razítko Lyra Pragensis, rám

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:45:00

Položka číslo: 230

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Ležící akt

akvarel, tuš, papír, 1991, 19,5 x 29,5(30x40) cm, sign. PD Načeradský 91, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:40:00

Položka číslo: 229

zobrazit další