Archiv aukcí

Světlík Eduard (1903-1970)
Rozvážení uhlí

olej na kartónu, sign.PD, 34x49(50x66), sklo, rám, vzadu razítko ČFVU

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:15:00

Položka číslo: 236

Souček Karel (1885-?)
Zákoutí v Buchaře

olej na kartónu, sign. LD, 25x35(37,5x47,5), sklo, rám, zachovalé

Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 200 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:05:00

Položka číslo: 234

Vrbová-Štefková Miroslava (1909-1991)
Bachčisarajská fontána

olej na kartónu, signováno PD: MVrbová, 42x32(66x56), pasparta, sklo, rám, na zadní straně razítko ČSFV, zobrazení scény známého baletu

Vyvolávací cena
4 900 Kč
4 900 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:00:00

Položka číslo: 233

Zoubek Olbram (1926-2017)
Skok (PF 2014)

reliéfní tisk, zlatý prášek, č.4/100, sign.PD, 21x15(37x29), dole slepotiskové razítko Lyra Pragensis, rám

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:45:00

Položka číslo: 230

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Ležící akt

akvarel, tuš, papír, 1991, 19,5 x 29,5(30x40) cm, sign. PD Načeradský 91, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:40:00

Položka číslo: 229

Hlávka Ladislav (1899- )
Cap Ferrat na francouzské riviéře

olej na plátně, sign.PD:L.Hlávka 1936, 37x54(53x69), rám, restaurováno, malba v modernistickém pojetí 30.let minulého století

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:25:00

Položka číslo: 226

Michl František (1901 -1977)
Kostelík

olej na plátně, sign.PD, 1945, 40x64(54x79), zlacený hluboký rám

Vyvolávací cena
2 300 Kč
2 400 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:10:00

Položka číslo: 223

Kurovský Miloš (1924)
Dáma a had

kresba pastelem na veluru, 61x28,5(65x32), sign.PD Kurovský, rám, 70.léta 20.stol.

Vyvolávací cena
2 800 Kč
2 800 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:05:00

Položka číslo: 221

Michl František (1901 -1977)
Borový háj

olej na plátně, sign.PD, 1945, 50x50(61x61), rám poškozen

Vyvolávací cena
2 200 Kč
2 300 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:00:00

Položka číslo: 220

Mareček Bohumil (1884-1962)
Cesta k městu

olej na kartonu, sign.PD: B.Mareček 1905, 36x48(39x51), původní stříbřený rám, netypické autorovo téma ve svěžím secesním koloritu, ranná tvorba

Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 800 Kč

Konec aukce 22. 2. 2018 21:00:00

Položka číslo: 216

zobrazit další