Motiv od Berounky  VELKÝ FORMÁT
Grus V
Grus VI
Grus VIII
Grus VII

olej na kartonu, signováno PD: J.Grus, 70x100cm(85,5x115cm), datováno 1963, původní rám, vzadu štítky, razíko ČFVU a autorský přípis s popisem, rám mírně zašpiněný

Položka číslo: 347

Grus Jaroslav (1891-1983)

Vyvolávací cena
12 000 Kč
14 000 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 23. 9. 2021 20:40:00

ka...cz 23. 9. 2021 20:37:56 14 000 Kč auto
ka...cz 23. 9. 2021 20:33:41 13 500 Kč auto
dv...cz 23. 9. 2021 20:33:41 13 000 Kč
ka...cz 23. 9. 2021 20:28:38 12 500 Kč auto
ja...cz 19. 9. 2021 15:53:07 12 000 Kč