Stan a balón
Lhoták IV
Lhoták VI

litografie, signováno PD: Kamil Lhoták 75, 16x29cm(38x48cm), autorský tisk, pasparta, textilní rámování, vzadu kroužek na zavěšení

Položka číslo: 350

Lhoták Kamil (1912-1990)
Stan a balón

Vyvolávací cena
5 000 Kč
Aktuální cena
5 000 Kč Draží se

Minimální příhoz: 500 Kč

Nejprve se přihlašte

Zbývá

Konec aukce 2. 12. 2021 20:05:00

fo...cz 26. 11. 2021 20:35:41 5 000 Kč