Ležící akt (VĚTŠÍ FORMÁT)
DSCN6548
DSCN6576
DSCN6578
DSCN6582

kombinovaná technika, 40x57cm(68x82cm s rámem), signováno vpravo dole: Souček 70, 1970, pasparta, sklo, rám, typická autorova škrábaná kresba kolorovaná akvarelem s kvašem, rám poškozen, doporučujeme přerámování

Položka číslo: 360

Souček Karel (1915-1982)
Ležící akt (VĚTŠÍ FORMÁT)

Vyvolávací cena
1 500 Kč
2 300 Kč

Příhozy 9

Konec aukce 17. 2. 2022 20:15:00

ra...cz 17. 2. 2022 20:03:41 2 300 Kč auto
dv...cz 17. 2. 2022 20:03:41 2 200 Kč
ra...cz 17. 2. 2022 20:01:13 2 100 Kč auto
dv...cz 17. 2. 2022 20:01:13 2 000 Kč
ra...cz 17. 2. 2022 20:00:49 1 900 Kč auto
dv...cz 17. 2. 2022 20:00:49 1 800 Kč
ra...cz 17. 2. 2022 20:00:11 1 700 Kč auto
dv...cz 17. 2. 2022 20:00:11 1 600 Kč
ra...cz 17. 2. 2022 19:05:04 1 500 Kč auto