Výhled do kraje(Alpská scéna)
Spitzweg detail
Spitzweg piktogram
Spitzweg -zadní strana I
DSCN6173
Spitzweg-Dvě dívky zadní strana pečeť
Spitzweg  autograph

olejomalba na kartónové desce, signováno LD piktogramem, 24x40cm(34x50cm), vzadu sběratelská pečeť a přípis, černý rám se zlatým gravírováním s pozůstatky dobového tisku, konzultováno s PhDr. Michalem Šimkem - Dorotheum, pravděpodobně okruh autora, 90.léta 19.stol.

Položka číslo: 356

Spitzweg Carl (1808-1885)
Výhled do kraje(Alpská scéna)

Vyvolávací cena
25 000 Kč
25 000 Kč

Konec aukce 2. 12. 2021 20:35:00

dv...cz 2. 12. 2021 20:28:38 25 000 Kč