Archiv aukcí

Bubeníček Ota (1871 – 1962)
Pohled na hrad

kvaš, akvarel, signováno vpravo dole, kolem r.1911, 25x17(42x32), pasparta, rám novější, výtečná ukázka autorovy studie stromů v pozdně secesním pojetí a koloritu

Vyvolávací cena
1 500 Kč
2 800 Kč

Příhozy 12

Účastníci 5

Konec aukce 12. 9. 2017 21:37:00

Položka číslo: 148

Šetelík Jaroslav (1881-1955)
Bulčar

kresba tužkou, sign.PD, 8,5x13,5(23x26,5), dat.13V.1918 s popisem místa, pasparta, rám, drobná kresbička z doby autorova pobytu v Albánii za 1.sv.války

Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč

Konec aukce 12. 9. 2017 21:30:00

Položka číslo: 147

Votlučka Jaroslav (1913-1996)
Květinová víla a skřítci

sádrový reliéf s enkaustikou, 39x29(50x40), vloženo v rámu, na zadní straně poškozený štítek z Díla s popisem, bohužel poškozeno, jedna z mála vzácných ukázek tvorby tohoto plzeňského autora

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 12. 9. 2017 21:25:00

Položka číslo: 146

Satra Augustin (1877 - 1909)
Krajina

olej na plátně fixovaném na kartónu, sign.LD, 21x26(28x32), secesní adjustace pod sklem, kol.r.1905, certifikát pravosti přiložen, vzácně se vyskytující ukázka díla autora, který zemřel v mladém věku

Vyvolávací cena
4 000 Kč
15 500 Kč

Příhozy 14

Konec aukce 12. 9. 2017 21:10:00

Položka číslo: 143

Bílek František (1872–1941)
Do očí tvých...

reliéf - Do očí tvých se pokorně dívaje - sama sebe uvidím a ještě tebe spatřím za hlavou, 23,5x17, terakota, 1925, prémie Umělecké besedy na rok 1926, vzadu štítek, nepoškozeno

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 200 Kč

Konec aukce 6. 6. 2017 20:07:00

Položka číslo: 125

Kodet Emanuel (1880-1954)
Dívčí toaleta

patinovaná sádra, nesignováno-výroční odlitek, výška 27cm, 100% stav,

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 6. 6. 2017 20:00:00

Položka číslo: 124

Diblík František Xaver (1887 – 1955)
Ovocné zátiší

olej na kartónu, 17x23(21x27), sign.PD:F.X.Diblík, sklo, rám, precizně vyvedená miniatura žádaného autora zátiší

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 300 Kč

Příhozy 4

Konec aukce 19. 5. 2017 20:25:00

Položka číslo: 123

Mánesová Amálie (1817-1876)
Studie květin

akvarel, sign. uprostřed na stonku: Am.Mánes, 23x34(32,5x43), pasparta, rám, certifikát pravosti přiložen

Vyvolávací cena
2 500 Kč
6 200 Kč

Příhozy 16

Konec aukce 19. 5. 2017 20:05:00

Položka číslo: 119

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Vizionář

kombinovaná technika, tuš, běloba, rudka, sign.PD tužkou, 41,5x59(47x65), oboustranná kresba - rámováno, na druhé straně postava ženy, černý rám

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 31. 3. 2017 21:55:00

Položka číslo: 117

Obrovský Jakub (1882-1949)
Dívka se džbánem

kresba tužkou, sign.vpravo tužkou, 42,5x24(57x37), pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 000 Kč
2 500 Kč

Příhozy 12

Účastníci 5

Konec aukce 31. 3. 2017 21:14:00

Položka číslo: 108

zobrazit další