Archiv aukcí

Sattler Hubert (1817-1904)
Klášter na Dunaji

olej na dřevě, 18x13(31x35,5), signováno vlevo dole pseudonymem: G.Stähly-Rychen, konec 19.stol., rám, miniatura zobrazující vodopády s rakouským klášterem na Dunaji

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 500 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 21:15:00

Položka číslo: 165

Bílek František (1872–1941)
Do očí tvých...

reliéf, terakota, výroční prémie Mánesa na rok 1926, č.2841, 23,5x17, zachovalé

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 600 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 31. 10. 2017 21:05:00

Položka číslo: 163

Liesler Josef (1912-2005)
Hu, ta má ale lizák

litografie, 17x16, sign.PD tužkou, 1994, č.7/205, vzadu popsáno autorem, volný list

Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 20:35:00

Položka číslo: 157

Liesler Josef (1912-2005)
Dáma renesanční

litografie, 16x17, sign.PD tužkou, 1986, č.116/200, volný list

Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 20:30:00

Položka číslo: 156

Šebek Jan (1890-1966)
Na hejtu

olej na překližce, 48,5x59(79x66), sign.PD J.Šebek, řezbovaný rám, vzadu razítko s přípisem: Na hejtu 1938, Postřekov * pravděpodobně lokální označení pro koledu

Vyvolávací cena
6 500 Kč
10 507 Kč

Konec aukce 12. 9. 2017 21:40:00

Položka číslo: 149

Bubeníček Ota (1871 – 1962)
Pohled na hrad

kvaš, akvarel, signováno vpravo dole, kolem r.1911, 25x17(42x32), pasparta, rám novější, výtečná ukázka autorovy studie stromů v pozdně secesním pojetí a koloritu

Vyvolávací cena
1 500 Kč
2 800 Kč

Příhozy 12

Účastníci 5

Konec aukce 12. 9. 2017 21:37:00

Položka číslo: 148

Šetelík Jaroslav (1881-1955)
Bulčar

kresba tužkou, sign.PD, 8,5x13,5(23x26,5), dat.13V.1918 s popisem místa, pasparta, rám, drobná kresbička z doby autorova pobytu v Albánii za 1.sv.války

Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč

Konec aukce 12. 9. 2017 21:30:00

Položka číslo: 147

Votlučka Jaroslav (1913-1996)
Květinová víla a skřítci

sádrový reliéf s enkaustikou, 39x29(50x40), vloženo v rámu, na zadní straně poškozený štítek z Díla s popisem, bohužel poškozeno, jedna z mála vzácných ukázek tvorby tohoto plzeňského autora

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 12. 9. 2017 21:25:00

Položka číslo: 146

Satra Augustin (1877 - 1909)
Krajina

olej na plátně fixovaném na kartónu, sign.LD, 21x26(28x32), secesní adjustace pod sklem, kol.r.1905, certifikát pravosti přiložen, vzácně se vyskytující ukázka díla autora, který zemřel v mladém věku

Vyvolávací cena
4 000 Kč
15 500 Kč

Příhozy 14

Konec aukce 12. 9. 2017 21:10:00

Položka číslo: 143

Bílek František (1872–1941)
Do očí tvých...

reliéf - Do očí tvých se pokorně dívaje - sama sebe uvidím a ještě tebe spatřím za hlavou, 23,5x17, terakota, 1925, prémie Umělecké besedy na rok 1926, vzadu štítek, nepoškozeno

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 200 Kč

Konec aukce 6. 6. 2017 20:07:00

Položka číslo: 125

Kodet Emanuel (1880-1954)
Dívčí toaleta

patinovaná sádra, nesignováno-výroční odlitek, výška 27cm, 100% stav,

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 6. 6. 2017 20:00:00

Položka číslo: 124

zobrazit další