Letní krajina s potokem
Cína Jelínek VI
Cína Jelínek VII

olej na kartónu, 27x36, sign.PD, dat.1933, pod sklem, rám, zachovalé

Položka číslo: 304

Cína Jelínek František (1882-1961)
Letní krajina s potokem

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 100 Kč

Konec aukce 24. 10. 2019 20:52:00

ja...cz 24. 10. 2019 20:48:02 4 100 Kč
ka...cz 22. 10. 2019 20:26:49 4 000 Kč