Čertovka
Procházka Jaro II
procházka Jaro III
Procházka Jaro IV

olej na kartónu, signováno PD, 49x63(69x83), pod sklem, štukový rám, vzadu přípis: Mlýny na Čertovce v Praze

Položka číslo: 295

Procházka Jaro (1886-1949)
Čertovka

Vyvolávací cena
8 000 Kč
12 000 Kč

Příhozy 9

Konec aukce 24. 10. 2019 20:11:00

gg...cz 24. 10. 2019 20:07:43 12 000 Kč
ma...cz 24. 10. 2019 20:06:52 11 500 Kč
gg...cz 24. 10. 2019 20:03:59 11 000 Kč
ma...cz 24. 10. 2019 20:03:15 10 500 Kč
ja...cz 24. 10. 2019 20:02:47 10 000 Kč
gg...cz 24. 10. 2019 20:02:32 9 500 Kč
ma...cz 24. 10. 2019 20:01:45 9 000 Kč
ja...cz 24. 10. 2019 20:01:31 8 500 Kč
gg...cz 24. 10. 2019 19:56:25 8 000 Kč