Zima
Schadt III
Schadt II
Schadt V

olej na kartónu, signováno LD, 47x64(61x78), rám, vzadu potvrzení pravosti, malba místy poškozena

Položka číslo: 307

Schadt Karel (1888-1955)
Zima

Vyvolávací cena
1 500 Kč
4 600 Kč

Příhozy 28

Účastníci 7

Konec aukce 24. 10. 2019 21:09:00

be...cz 24. 10. 2019 21:06:39 4 600 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 21:06:39 4 500 Kč
be...cz 24. 10. 2019 21:06:30 4 400 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 21:06:30 4 300 Kč
be...cz 24. 10. 2019 21:05:44 4 200 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 21:05:44 4 100 Kč
be...cz 24. 10. 2019 21:03:12 4 000 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 21:03:12 3 900 Kč
be...cz 24. 10. 2019 21:03:01 3 800 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 21:03:01 3 700 Kč
be...cz 24. 10. 2019 21:01:24 3 600 Kč auto
ka...cz 24. 10. 2019 21:00:45 3 300 Kč auto
st...cz 24. 10. 2019 21:00:45 3 200 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:43:42 3 100 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 20:43:42 3 000 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:43:32 2 900 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 20:43:32 2 800 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:41:15 2 700 Kč auto
rj...cz 24. 10. 2019 19:48:36 2 600 Kč auto
ka...cz 24. 10. 2019 19:17:37 2 300 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 19:17:37 2 200 Kč
ka...cz 23. 10. 2019 22:26:15 2 100 Kč auto
ja...cz 23. 10. 2019 22:26:15 2 000 Kč
ka...cz 23. 10. 2019 22:25:56 1 900 Kč auto
ja...cz 23. 10. 2019 22:25:56 1 800 Kč
ka...cz 22. 10. 2019 20:27:34 1 700 Kč auto
mi...cz 8. 10. 2019 20:33:08 1 600 Kč
be...cz 7. 10. 2019 10:04:46 1 500 Kč