Klášter
Graff II
Graff III

olej na plátně, signováno vzadu C.Graff pinx.1821, 30x45(41x57), dýhovaný rám, vzadu štítek s popisem v němčině, zobrazen patrně klášter v Sasku, zajímavá klasicistní veduta

Položka číslo: 299

Graff Carl Anton (1774-1832)
Klášter

Vyvolávací cena
1 500 Kč
7 100 Kč

Příhozy 41

Konec aukce 24. 10. 2019 20:55:00

ka...cz 24. 10. 2019 20:52:58 7 100 Kč
ho...cz 24. 10. 2019 20:50:48 6 600 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:49:25 6 100 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:48:06 5 600 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:47:59 5 100 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:47:59 5 000 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:46:56 4 900 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:46:23 4 800 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:46:16 4 700 Kč auto
ka...cz 24. 10. 2019 20:46:10 4 600 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:46:10 4 500 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:43:15 4 400 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:41:10 4 300 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:40:49 4 200 Kč
ho...cz 24. 10. 2019 20:38:09 4 100 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:38:01 4 000 Kč auto
ka...cz 24. 10. 2019 20:37:51 3 900 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:37:51 3 800 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:37:35 3 700 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 20:37:35 3 600 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:35:45 3 500 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:34:34 3 400 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:34:22 3 300 Kč auto
ka...cz 24. 10. 2019 20:31:59 3 200 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:29:05 3 100 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:28:56 3 000 Kč auto
ka...cz 24. 10. 2019 20:28:49 2 900 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:28:49 2 800 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:27:23 2 700 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:27:21 2 600 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:27:08 2 500 Kč auto
ka...cz 24. 10. 2019 20:26:43 2 400 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:26:43 2 300 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:26:07 2 200 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 20:26:07 2 100 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:25:54 2 000 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 20:25:54 1 900 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:25:26 1 800 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:25:26 1 700 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:24:57 1 600 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:22:06 1 500 Kč