Bárky u Splitu
DSCN4295
DSCN4299
DSCN4297

akvarel, 21x26(40x42), sign.PD: Vács.Jansa 1909 s určením místa, spodní pasparta, původní rámování, na papíře místy skrny

Položka číslo: 290

Jansa Václav (1859-1913)
Bárky u Splitu

Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 800 Kč

Konec aukce 18. 7. 2019 20:00:00

ka...cz 18. 7. 2019 13:39:50 1 800 Kč auto