Zámek Děčín
Graff Děčín II
Graff Děčín III

olej na plátně, nesignováno, 19x26(25x32), rám, klasicistní veduta drážďanského malíře krajin, zámek Děčín dle historických zdrojů často zobrazoval

Položka číslo: 300

Graff Carl Anton (1774-1832)
Zámek Děčín

Vyvolávací cena
1 200 Kč
2 300 Kč

Příhozy 12

Konec aukce 24. 10. 2019 20:34:00

ka...cz 24. 10. 2019 20:30:43 2 300 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 20:30:43 2 200 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:28:05 2 100 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:28:05 2 000 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:27:57 1 900 Kč auto
ho...cz 24. 10. 2019 20:27:57 1 800 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:26:51 1 700 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 20:26:51 1 600 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:26:45 1 500 Kč auto
ja...cz 24. 10. 2019 20:26:45 1 400 Kč
ka...cz 24. 10. 2019 20:26:09 1 300 Kč auto
st...cz 24. 10. 2019 20:25:06 1 200 Kč