Archiv aukcí

Augusta Antonín (1891-1940)
Černé jezero

olej na kartonu, sign.PD, 48,5x77(52x78), kol.r.1910-12, nepůvodní rám, malba v secesním koloritu v horní části mírně poškozena, zobrazeno pravděpodobně Černé jezero na Šumavě

Vyvolávací cena
2 900 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 21:25:00

Položka číslo: 275

Fiala, Josef (1882-1963)
Pasačka

olej na plátně, sign.LD, 51x67(65x81), kol.r.1925, vzadu přípis: vystaveno na výstavě soudobé kultury v Brně 1928, na původním rámu štítek

Vyvolávací cena
9 800 Kč
10 805 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 21:15:00

Položka číslo: 273

neznámý autor
Dívka s košíčkem květin

olej na plátně, nesignováno, kol.r.1830, 42x34,5, typická žánrová malba období biedermeieru, bez rámu, certifikát pravosti přiložen

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 600 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 20:20:00

Položka číslo: 280

Wiesner Richard (1900-1972)
Dívka čtoucí dopis

olej na plátně, sign.vlevo nahoře: R:Wiesner, 1959, 91x112(100x121), zlacený rám, vzadu štítek a razítko ČFVU, exkluzivní autorova malba z počátku jeho nejvýznamnějšího období, reprezentativní plátno

Vyvolávací cena
12 000 Kč
15 500 Kč

Příhozy 8

Konec aukce 25. 10. 2018 20:19:00

Položka číslo: 261

Janeček Ota (1919 - 1996)
Zamyšlená

suchá jehla s pastelem, sign.PD tužkou, č.34/40, 18,5x32(32,5x42), rám

Vyvolávací cena
2 200 Kč
2 200 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 20:10:00

Položka číslo: 260

Karl Kaufmann (1843-1905)
Norské fjordy

olej na plátně, sign. LD pseudonymem O.Nordwik, kol.r.1890, 77x56(94x72), rám, plátno lokálně restaurováno, na rámu mírné poškození, certifikát pravosti přiložen

Vyvolávací cena
9 000 Kč
11 000 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 25. 10. 2018 20:00:00

Položka číslo: 258

Hochman Bohumír Bob (1958)
Jezdci nebes

olej na plátně, sign.PD, 100x70, 2011, bez rámu

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:50:00

Položka číslo: 243

Čepelák Ladislav (1924-2000)
Motýli

akvatinta,signováno PD, 1986, 42x33, list č. 61/100, místy vodní skvrny, volný list

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:47:00

Položka číslo: 242

Mocek Jiří (1945)
Karlův most

olej na plátně, signováno LD, 2002, 74x33,5(77x36,5), rám

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:40:00

Položka číslo: 241

Mehl Jan (1912-1990)
Ležící akt

olej na kartónu, sign.LD, 26x45(32x51), sklo, rám

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:30:00

Položka číslo: 239

zobrazit další