Večer v Polabí
Daněk Sedláček IV
Daněk Sedláček podpis I
Daněk Sedláček záda I

olej na kartonu, signováno PD: Daněk-Sedláček, 22x30cm(30x38cm), hluboký profilovaný rám, nepoškozeno, drobná koloristicky vytříbená krajinomalba

Položka číslo: 379

Daněk-Sedláček František (1892-1974)
Večer v Polabí

Vyvolávací cena
5 000 Kč
6 000 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 21:05:00

st...cz 6. 10. 2022 20:48:45 6 000 Kč
dv...cz 6. 10. 2022 8:40:45 5 500 Kč
ma...cz 4. 10. 2022 20:10:05 5 000 Kč